TERASY

Páčil by sa Vám trávnik na balkóne či terase? Ponúkame Vám elegantné riešenie v podobe umelých trávnikov, ktoré sú na nerozoznanie od tých živých. Doprajte si kúsok oddychu na trávniku so zárukou až do 10 rokov. Trávnik je nezávadný, nehorľavý a neobsahuje žiadne ťažké kovy. Je antibakteriálny a odoláva teplotám od -40°C do + 70°C. V prípade záujmu vieme zaslať aj vzorku trávnika zadarmo, aby ste sa o jeho kvalitách mohli presvedčiť na vlastné oči.

ESTETICKÉ A PRÍŤAŽLIVÉ TERASY  

Realizácia umelých povrchov s umelým trávnikom a terasami je zárukou esteticky príťažlivých a funkčných vonkajších priestorov pre vaše domovy, firmy či verejné priestory. Vďaka kombinácii umelého trávnika a terás vytvoríte prostredie, ktoré je nielen krásne, ale aj ľahko udržiavateľné a odolné voči poveternostným vplyvom.

Naše skúsenosti a kvalifikovaný prístup k realizácii umožňuje vytvorenie individuálne prispôsobených vonkajších priestorov, ktoré plne zodpovedajú vašim potrebám a predstavám. Investujte do kvalitných umelých povrchov a získajte prostredie, ktoré vás bude tešiť mnoho rokov.